Domů » Aktuálně

Trailer: Michel Gondry a Pěna dní

Michel Gondry dotočil svůj zatím poslední film, adaptaci knihy Pěna dní Borise Viana. Režisérský snílek par excellence je zpět a lze očekávat, že po snímcích jako  Nauka o snech,  Věčný svit neposkvrněné mysli i tentokrát využil své osobité vizuální cítění. Již v prvních záběrech, které nabízí trailer, lze vidět, že i tentokrát půjde o vynalézavý snímek, který vezme diváky do světa romantické fantazie. V hlavních rolích se představí Audrey Tautou a Romain Duris. Premiéru bude mít film nejdříve ve Francii, a to v dubnu, jeho uvedení lze očekávat i na festivalu v Cannes a budeme-li mít štěstí snad i v Karlových Varech.

Adéla Mrázová 

Doporučujeme

2 komentářů

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 1. 2. 2013 ve 23.42 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.