Domů » Festivaly

Sundance Institute připravuje festival v Londýně

V dubnu příštího roku (26.-29.2012) by se v Londýně měl uskutečnit první ročník filmového a hudebního festivalu Sundance London. Během čtyř dnů by se na britské půdě měla odehrát řada hudebních produkcí, přednášek, diskuzí a čtrnáct evropských premiér snímků z lednového Sundance festivalu v Park City. Pro evropského diváka tak velmi pravděpodobně půjde o strategickou akci, která bude ve výrazném předstihu nabízet zhlédnutí horkých titulů z Utahu. Například v rámci českých festivalů je docela běžné, že se zde tyto snímky objeví s ročním zpožděním. To je ovšem často problém i okolních států.

Organizátoři si tuto exkluzivnost akce samozřejmě plně uvědomují, což se také odráží v ceně lístků, které jsou už pro uzavřenou skupinu lidí k dispozici (běžný prodej bude možný až od pondělí 28.listopadu). Akreditace ke vstupu na všech čtrnáct filmů včetně hudebního programu festivalu stojí neuvěřitelných 267 liber, což je téměř osm tisíc korun. Celá třetina z této ceny je pak využita pro chod Sundance Institutu.

Více na: http://www.sundance-london.com/

Zdroj: Indiewire.com

Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 24. 11. 2011 ve 0.56 a zařazen do kategorie Festivaly ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.