Domů » Aktuálně

Trailer: The Canyons

Bude to přibližně půl roku, co jsme psali o chystaném filmu The Canyons režiséra Paula Schradera (obsáhlejší novinka zde). Kolem snímku se už tehdy vytvořila kontroverzní atmosféra slibující lascivní scény v podání známých hvězd (Gus Van Sant, Lindsay Lohan) i pornoherců (James Deen). S uvedením ve vybraných kinech v tomto týdnu vyšel i nový trailer, který je oproti původnímu černobílému již barevný. Na internetu se objevila i verze traileru, ke kterému udělal remix zpěvák Kanye West. Obě verze můžete zhlédnout níže. Ve spojitosti s filmem se zatím mluví o velkém zklamání, ale najdou se i pozitivnější reakce. Snímek je možné vidět již dnes na internetu v rámci VOD, uveden bude i na mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách.

Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 3. 8. 2013 ve 21.48 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.