Domů » Aktuálně

Trailer: Alfonso Cuarón natočil pilot sci-fi série Believe

Alfonso Cuarón uvedl na Comic-Conu svůj nový film Gravity (2013), astronautskou ságu se Sandrou Bullock a Georgem Clooneym. Zároveň představil televizní projekt, ke kterému natočil pilotní díl. Sci-fi série Believe pojednává o dívce Bo (Johnny Sequoyah), která má nevídané schopnosti, a odsouzeném vězni (Jake McLaughlin), který může svoji celu opustit, pokud bude dívku ochraňovat.

Na této sérii se podílí J.J. Abrams jako kreativní producent a, jak je vidět z traileru, minimálně v pilotním dílu se dočkáme tradičních Cuarónovských kamerových vychytávek a ponuré atmosféry. Premiéra by se měla uskutečnit v polovině roku 2014.

Zdroj: Indiewire

Adéla Mrázová

Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 22. 7. 2013 ve 9.00 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.