Domů » Aktuálně

Aktuálně: Krátké filmy ze třech festivalů zdarma ke zhlédnutí na MUBI

Filmový server MUBI.com asi není třeba dlouze představovat. Jde o jednu z největších služeb VOD, která se zaměřuje artové filmy, a jejíž obsah je částečně přístupný i zde v České republice. MUBI se stále častěji snaží krom distribuce jednotlivých děl navazovat i partnerství s filmovými festivaly a nabízet tematické výběry (naposledy jsme tak například upozorňovali na selekci snímků z minulosti canneské sekce La Semaine de la Critique – zde).

Tým lidí z MUBI nyní navázal partnerství se třemi festivaly, z nichž přináší přes dvě desítky krátkých filmů, které bude po celý říjen možné zdarma zhlédnout (stačí být registrovaným uživatelem webu). Mezi nimi je nejstarší severoamerický soutěžní festival v Chicagu (výběr krátkých filmů z letošního programu zde), festival v kalifornském městě Mill Valley (výběr z letošního programu zde) a francouzská přehlídka korejských filmů v Paříži (výběr zde).

Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 13. 10. 2011 ve 20.50 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.