Domů » Aktuálně

Aktuálně: Trierova Nymfomanka

Poté, co na Cannes uvede svou Melancholii, měl by s oblibou provokující dánský režisér Lars von Trier začít natáčet film nazvaný Nymfomanka. Jak s jistou nadsázkou prohlásil, zaujal ho zejména komerční potenciál takto nazvaného projektu (původně si vybíral ze dvou názvů a Dirt in Bedsores mu nepřišlo dost úderné). Věrný svému názvu, měl by film vyprávět o ženě, v níž se probouzí erotická vášeň. Můžeme si být jisti, že co zní na papíře poměrně banálně, dokáže Trier přetavit v neobyčejnou diváckou zkušenost. Navzdory režisérovu vědomí komerční lákavosti titulu lze předpokládat, že o podívanou vstřícnou k mainstreamovému divákovi, naposledy nemile zaskočenému výjevy z Antikrista, nepůjde. Nakolik se v takto zaměřeném filmu projeví Trierův zvláštní vtah k ženám (zjednodušeně napsáno: ženské postavy to u něj nemají lehké), je vzhledem k velmi rané fázi projektu otázkou spekulací.

Zdroj: www.slashfilm.com


Doporučujeme

Jeden komentář

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 25. 3. 2011 ve 12.58 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.