Domů » Aktuálně

TZ: Cenu z Ria za nejlepší zahraniční hraný film získal student pražské FAMU

(Praha, 9. 11. 2010) Film Nora sa mi páčí režiséra Aramisova získal na letošním Mezinárodním festivalu krátkých filmů v Rio de Janeiro cenu za nejlepší zahraniční hraný film. Dvacátý ročník festivalu Rio de Janeiro International Short Film Festival se konal 28.10 – 7.11. 2010. “Cena z Rio de Janeiro mě velmi potěšila, protože film vyhrál v konkurenci 2760 přihlášených filmů z 98 krajin.”, říká režisér.

Film Nora sa mi páčí vznikl na katedře režie pražské Famu pod pedagogickým vedením Pavla Marka. Film řeší problematiku sexuality a potřeby hlubšího porozumění mezi partnery i na jiných úrovních. Toto porozumění hrdinové filmu nacházejí v provokativní nekonvenčnosti a v bláznivosti.

Nový film režiséra Aramisova Cagey Tigers bude mít premiéru v pátek 12. 11. 2010 ve 20:00 hod v kině Bio Oko v Praze v rámci festivalu Famu Fest.

zdroj: tisková zpráva

Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 11. 11. 2010 ve 13.54 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.