Domů » Festivaly

LFŠ 2010: Soutěžte o pět akreditací!

iNDiEFiLM společně s Letní filmovou školou, která se bude konat od 23.7. do 1.8., nabízí možnost soutěžit celkem o pět akreditací na celou dobu festivalu zdarma! K čemu, že to bude? Díky ní získate přístup na jakoukoli projekci v rámci LFŠ zdarma a poloviční slevu na všechny doprovodné akce.

Stačí pouze zodpovědět jednu jednoduchou otázku a odeslat ji spolu s celým svým jménem a telefoním číslem (pro zkontaktování) na emailovou adresu: redakce@indiefilm.cz.

Otázka: Kdo natočil nejdelší film, jenž bude na letošní LFŠ uveden?

Soutěž potrvá do neděle 18.7. 23:59. V následujících dnech budou výherci kontaktováni. iNDiEFiLM slibuje, že zaslané údaje si ponechá pouze pro potřeby soutěže, nebudou nikdy zneužity či poskytnuty třetí straně (vyjma pěti výherců – jejichž kontakty budou předány organizaci LFŠ pouze za účelem úspěšného získání akreditace). Každý účastník soutěže smí zaslat pouze jednu odpověď. Z losování budou vyřazeny všechny špatné odpovědi. iNDiEFiLM si vyhrazuje kdykoli změnit pravidla soutěže, o čemž bude ihned informovat.

Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 14. 7. 2010 ve 12.45 a zařazen do kategorie Festivaly ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.