Domů » Aktuálně

Aktuálně: Haneke mění plány

Michael Haneke, tvůrce Bílé Stuhy nedávno nominované na dva Oskary – za nejlepší cizojazyčný film a kameru (Christian Berger), mění své plány. Měl v úmyslu natočit snímek s pracovním názvem Ces Deux („Ti druzí“) o „ponížení a fyzickém poškození starých lidí“ (podle vlastních slov). Natáčení mělo začít již toto léto ve Francii a měla se ho zůčastnit dvojice  starých francouzských hvězd: Jean – Louis Trintignant (proslavil se roku 1956 ve Vadimově snímu …A bůh stvořil ženu, objevil se také v Kieslowskiho barevné trilogii, konkrétně v Červené) a Isabelle Huppert (Pianistka). Rakouský režisér ale nedávno shlédl kanadský film s obdobnou tématikou a rozhodl se projekt opustit.

O novém projektu je známo pouze to, co o něm prohlásila společnost Les Films Du Losange, stojící za jeho produkcí a distribucí. Film se má točit po celém světě (od USA po Japonsko) a jeho téma se má týkat internetu. Nepojmenovaný projekt je ve fázi psaní scénáře, který by měl být podle plánu dokončen okolo září letošního roku.

Zdroj: Screendaily.com


Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 19. 2. 2010 ve 14.20 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.