Domů » Aktuálně

Aktuálně: Penelope Cruz v Trierově připravovaném filmu

Podle dostupných informací režisér Lars von Trier obsadil Penelope Cruz do svého připravovaného snímku Melancholia. Film by se měl začít natáčet v létě, a jelikož je ještě v přípravách, ví se o ději zatím málo. Mluví se o tom, že Melancholia by mělo být sci-fi zaměřující se na psychologické důsledky blíže nespecifikované katastrofy. Rozpočet by se měl pohybovat okolo pěti milionů dolarů a Lars von Trier doufá, že premiéra se odehraje v roce 2011 na festivalu v Cannes, který je jeho oblíbený.

Představitelky hlavních ženských rolí jsou v Trierových filmech obvykle ponižovány a krutě trápeny, takže se o režisérovi často spekuluje jako o misogynovi. Herečky ale za své výkony pravidelně sbírají nejrůznější ocenění (Björk, Tanec v temnotách – Cena za nejlepší herecký výkon v Cannes, Emily Watson, Prolomit vlny – Nominace na Oscara, Charlotte Gainsbourg, Antikrist - Cena za nejlepší herecký výkon v Cannes).

Aktualizováno: Účast Penelope Cruz se dosud nepotvrdila. Podle nejnovějších zpráv by prý spíše měla upřednostnit natáčení čtvrtého dílu Pirátů z Karibiku, který se začně natáčet ve stejném období jako Trierův nový film.

Zdroj:  www.slashfilm.com


Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 10. 2. 2010 ve 17.33 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.