Domů » Aktuálně

Aktuálně: Film Bratislava jde do postprodukce

Do postprodukce se v těchto dnech dostává hraný dokument Bratislava režiséra Jakuba Kronera. Film je pohledem na jeden den mafiána Banána, dále taxikáře, který prožívá manželskou krizi a mladého dealera drog, který žije na „druhé straně“ v Petržálke. Celý tento příběh pak spojuje postava cizince, který přichází pln ideálů do Bratislavy za prací.

Z prvních ukázek je zatím patrná snaha autorů o podchycení, co nejsyrovější atmosféry města, a to za použití ruční digitální kamery s poněkud „rozplizlým“ obrazem. Ale uvidíme co s tím udělá postprodukce…

Film, jenž má podobnou minulost jako jiný český film Proměny, byl nejprve realizován jako víceméně amatérský projekt, a teprve později film získal potřebný grant 33.000 euro od ministerstva kultury Slovenké republiky na dodatečnou profesionální postprodukci. Obrazovou postprodukci bude mít na starosti UPP a zvukovou pražské studio Cinemasound. Film by měl mít premiéru v kinech na podzim roku 2009.

Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 6. 5. 2009 ve 10.00 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.