Domů » Aktuálně

IndieFilm Beta Spuštěn!

Vítejte ve zkušební verzi internetového zpravodajství o nezávislém filmu. Náš cíl je prostý. Přinést tuzemskému čtenáři informace, kterých by se jinak nedopátral. Chceme přinášet informace, které se nevztahují k mainstreamu ale naopak k nezávislému filmovému podhoubí, které je v českých internetových vodách neustále opomíjeno. Chceme psát o velkých i malých filmech. Chceme přinášet zpravodajství z evropské filmové kuchyně, stejně jako od amerických nezávislých společností. Naší snahou je zlepšit informovanost a upozornit, že vedle blockbusterových filmů a mainstreamové kinematografie jsou zde i jiné, v mnohém i zajímavější projekty, o kterých stojí za to psát.

Zkušební verze, ve které se právě nalézáte poběží do konce měsíce dubna. Do té doby prosím tolerujte případnou nepřehlednost a nesystematišnost, která je způsobená tím, že si na nový redakční systém teprve navykáme a stránku ještě upravujeme. Děkujeme za pochopení. Doufáme, že vám INDIEFILM dokáže přinést mnoho zajímavých podnětů, informací a myšlenek a podnítit Vás k jeho pravidelnému navštěvování.

Doporučujeme

Odejít a odpovědět

Přidat příspěvek níže či na něj upozornit ze své vlastní stránky. Můžete také sledovat tyto komentáře přes RSS.

Udržujte pravidla diskuze. Vyjadřujte se k tématu. Žádné spamy.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tato stránka podporuje systém Gravatar. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Poznámky

Tento příspěvek byl napsán uživatelem dne 18. 4. 2009 ve 15.49 a zařazen do kategorie Aktuálně ..

Můžete příspěvek okomentovat nebo na něj upozornit ze své vlastní stránky. Pro aktuální přehled o diskuzi, můžete sledovat tyto komentáře přes RSS.

Toto je Gravatar-enabled weblog. Pro vytvoření svého vlastního avataru (ikonky) se stačí registrovat na Gravatar.

Nejnovější komentáře

Creative Commons License

KalendářPro kompletní výhled přejděte na stranu kalendáře.